Bogdan T. Malitzky

Rok 1982. Heitland Medical Instruments, Niemcy. Pierwsza „randka” z akupunkturą za sprawą wprowadzenia do produkcji laserów na podczerwień do zabiegów chińskiej akupunktury. W owym czasie akupunktura znana była tylko we Francji, reszta świata traktowała tę metodę leczenia z tradycją sięgającą sześciu tysięcy lat jak ciemnotę i zabobon. Moją pierwszą lekturą w tym zakresie była The complete book of acupuncture napisana przez dr S.T. Changa w roku 1976. Motto przekazu to zrozumienie, że akupunktura to tak naprawdę filozofia.
Rok 1988. Rządowa Grupa Robocza, Austria. Kolejna „randka”, tym razem z fizyką kwantową. Prowadziłem tam prace badawcze nad technologią zmiany struktury molekularnej cząstek materiału wyjściowego. W roku 1994 został mi wydany dokument patentowy w RP pod numerem 163596.

Ślachetne zdrowie, Nikt się nie dowie
Jako smakujesz, Aż się zepsujesz.
Jan Kochanowski

Moje doświadczenie z biorezonansem

Rok 2003. Zawał i trzy by-passy. Moja nabyta wiedza nie pozwoliła mi poddać się metodom leczenia czy rehabilitacji stosowanym przez medycynę akademicką. Postanowiłem posiłkować się wiedzą i metodami medycyny naturalnej, zwanej również alternatywną czy dzisiaj – fizykalną. Poddałem się różnym metodom rehabilitacji, ostatecznie wybrałem rezonans magnetyczny. Odzyskałem pełne zdrowie i oddaję wdzięczność losowi, pomagając innym potrzebującym.
W międzyczasie zostałem dyplomowanym terapeutą, odbyłem szkolenia m.in. w Polsce, Niemczech i Rosji. Specjalizuję się w biorezonansie magnetycznym.

Poza terapiami biorezonansem wykonuję i polecam również hirudoterapię i larwoterapię.

Zapraszam do umawiania wizyt!